درب شیشه ای اتوماتیک را تا چه حدی می شناسید؟

درب شیشه ای اتوماتیک امروزه در اکثر فروشگاه ها ، ساختمان های اداری ، مراکز تجاری ، سینماها و سالن های ورزشی  و. مورد استفاده قرار میگیرد .این درب شیشه ای اتوماتیک شما در یک روز خوب بهاری در یک فروشگاه مشغول خرید می باشید. بعد از خرید به سمت درب خروج حرکت می کنید. کیسه های زیادی در دستان شماست درب را چگونه باز می کنید؟ شما با نزدیک شدن به درب شیشه ای اتوماتیک ناگهان متوجه میشوید که درب به صورت اتوماتیک باز می شود. درب شیشه ای اتوماتیک یکی از برترین اختراعات بشر در قرن 21 بوده است که امروزه در همه جای دنیا از آن استفاده می شود.

  

هدف اولیه درب شیشه ای اتوماتیک این است که به هر چیز متحرکی اجازه ورود و یا خروج را بدهد. سیستم به کار رفته در درب شیشه ای اتوماتیک باعث میشود که آنها نسبت به حرکت در جلوی درب ها حساس باشند. در زمان هایی که نیاز است درب شیشه ای اتوماتیک برای همیشه باز و یا بسته باشد کلیدی در بالای درب تعبیه شده است که با استفاده از آن می توان در را برای همیشه بسته نگه داشت (مثلا در هنگام شب که نیاز به باز شدن درب شیشه ای اتوماتیک نیست) و یا برای همیشه درب شیشه ای اتوماتیک را باز نگه داشت (مثلا در مواقع اضطراری و یا زمانی که ورود و خروج نفرات به تعداد زیادی انجام  می شود).

ساختار درب شیشه ای اتوماتیک به شکل می باشد

درب شیشه ای اتوماتیک برای باز و بسته شدن از سنسور های تشخیص حرکت استفاده می کند. این سنسور در جلو درب شیشه ای اتوماتیک در هر دو قسمت ورودی و خروجی نصب می شود. در صورت نزدیک شدن افراد به این سنسور فرمان باز شدن درب شیشه ای اتوماتیک از طریق سنسور به پنل نرم افزاری درب ارسال می شود. سنسور های مختلفی برای درب شیشه ای اتوماتیک استفاده  می شود. از سنسور های تشخیص حرکت تا سنسور های حساس به صدا ، حساس به وزن و حساس به نور در این درب شیشه ای اتوماتیک استفاده می شود.  

 

 

 محل های مورد استفاده  درب شیشه ای اتوماتیک

از درب شیشه ای اتوماتیک تقریبا در تمامی مکان ها استفاده می شود. درب شیشه ای اتوماتیک در ادارات ، مراکز تجاری ، فروشگاه ها ، مارکت ها، فرودگاهها ، ساختمان ها و منازل مسی، سینماها و می توان از این درب استفاده کرد.  نصب این درب شیشه ای اتوماتیک بسیار ساده است و بعد از قرار دادن قاب اصلی درب و نصب بخش های شیشه، بخش متحرک درب شیشه ای اتوماتیک در بالای آن نصب می شود. نصب درب شیشه ای اتوماتیک نیاز به فضای زیادی ندارد و برای ساختمان هایی که به فضاهای بهینه نیاز دارند بسیار مناسب می باشد .در آخر می توان گفت درب

شیشه ای اتوماتیک بیشتر از اینکه معایب داشته باشد، دارای مزایای متعددی است. این گونه درب ها کار بشر را راحت تر

و بهتر کرده است.

 

درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اتوماتیک ,شیشه ,سنسور ,استفاده ,حساس ,فروشگاه ,برای همیشه ,تشخیص حرکت ,داشت مثلا ,مراکز تجاری ,اتوماتیک برای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها