ما طیف گسترده ای از

درب اتوماتیک کشویی و دستگاه های جانبی را برای هر برنامه قابل تصوری فراهم می کنیم. محصولات اصلی ما شامل درب اتوماتیک کشویی اتوماتیک خطی و شعاعی ، درهای چرخشی ، درب های تاشو ، درب های گردان ، درب ضد سرقت ، درب های امنیتی برای استفاده در مسیرهای فرار و نجات و موانع محافظت در برابر آتش است. همچنین شامل محصولات ویژه ای از قبیل درها برای مصارف بهداشتی ، درب های مهر و موم شده و سیستم های درب یک طرفه است.


ما دانش کامل را در ساخت سیستم های درب اتوماتیک کشویی ارائه می دهیم. این امر شامل توسعه و تولید قطعات مختلف مکانیکی و الکترونیکی ، نصب سیستم های درب اتوماتیک کشویی کامل ، تا طیف گسترده ای از خدمات تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک کشویی است.

درب اتوماتیک کشویی

با داشتن درب اتوماتیک کشویی ، آب و هوا را در حالت خلیج نگه دارید.

با بهره گیری بیش از 30 سال تجربه در صنعت و دانش متخصصان ماهر ما ، می توان طیف گسترده ای از درب اتوماتیک کشویی را برای مشاغل مختلف ، نصب و نگهداری کرد.

در پاسخ به نزدیک شدن افراد از طریق سنسور حرکت در درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک کشویی ما به صورت های قاب ساخته می شوند و از انواع شیشه های مقاوم ساخته شده اند تا از آسیب درب اتوماتیک کشویی جلوگیری کنند.

درب اتوماتیک کشویی متعهد هستند که بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. ما یک سرویس تعمیر 24 ساعته ارائه می دهیم ، بنابراین اگر در درب اتوماتیک کشویی شما مشکلی وجود دارد ، لازم نیست مدت طولانی صبر کنید تا آنها را برطرف کنید. ما همچنین توصیه می کنیم از خدمات تعمیر و نگهداری مداوم ما استفاده کنید. مهم است که درب اتوماتیک کشویی خود را بعد از نصب حفظ کنید ، بنابراین می توانید قبل از ایجاد هرگونه صدمه یا مشکلی اساسی ، مشکلی که ممکن است بوجود بیاید را متوجه شوید. 

مهر و موم درب اتوماتیک کشویی

فناوری نوآورانه درایو بدان معنی است که حتی درهای بسیار سنگین هموار و سریع باز و بسته می شوند. برگ درب با آببندی همه جانبه اندکی قبل از بسته شدن نهایی پایین آمده و در مقابل قاب درب انتگرال فشرده می شود.

درب اتوماتیک کشویی ایمن و ساکت در عمل

سنسورهای انتگرال از محافظت غیر قابل انعطاف و تشخیص عیب خطا از افراد اطمینان می دهند. آنها به روشی احتیاطی و بهداشتی وارد سیستم درب می شوند. اجزای جذب لرزش عملکرد بسیار آرام را امکان پذیر می کند ، بنابراین راحتی را حتی بیشتر می کند.

سیستم درب اتوماتیک کشویی به صاحبان خانه امکان می دهد تا در باز و بسته شدن درهای کشویی یا صفحه نمایش فعلی خود را به صورت خودکار انجام دهند.

 

تنظیمات

درب اتوماتیک کشویی تجاری یک ظاهر طراحی شده زیبا و سازگار با استفاده از آن ، یک ورودی مناسب و کاربردی را ایجاد می کند. از راه حل های کشویی جذاب و مناسب ما برای امکانات خود ، از جمله گزینه های داخلی و خارجی ، استفاده کنید.


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اتوماتیک ,کشویی ,سیستم ,استفاده ,شوند ,بنابراین ,اتوماتیک کشویی ,استفاده کنید ,خدمات تعمیر
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها