درب اتوماتیک گردان

تاریخچه درب اتوماتیک گردان:

درب گردان در سال 1888 توسط Theophilus van Kannel از فیلادلفیا، پنسیلوانیا اختراع شد. یک افسانه قدیمی در شهر می گوید که درب های گرد و غبار اختراع شده اند تا مانع ورود اسب ها به ساختمان ها شوند. اگر چه این خنده دار است،  درب های اتوماتیک گردان از انواع درب های پر کاربرد در صنعت بوده و چرخش این درب ها می تواند به صورت اختیاری با طیف گسترده ای از ویژگی های متناسب با نیاز مشتری: عملکرد خروج اضطراری، یکپارچه سازی یک دست یا قفل شبانه اتوماتیک شبانه و . باشددرب های گردان را می توان مطابق با استانداردهای مختلف امنیتی (سرقت، حفاظت از آتش، و غیره) ساخته شود.

مزیت های استفاده از درب اتوماتیک گردان:

صرفه جویی انرژی و عایق حرارتی ساختمان

طرح  شیشه ای شفاف با پروفیل های پیشرفته 

راه حل مناسب برای استفاده در مسیرهای فرار

ایمنی  مطابق با DIN 18650 / EN 16005 ارائه شده است.

امنیت برای کنترل های شبانه

امکان  کاهش سرعت معین برای افراد معلول

طراحی متناسب برای مقاومت در برابر  

سیستم های درب های اتوماتیک سیستم های درب های گردشی باعث جذابیت معماری درخشان، بهره وری انرژی و توانایی حرکت ترافیک عظیم عابر پیاده می شود. ارائه محصول در انتخاب گسترده ای از پایان، قطر، پیکربندی بال درب، گزینه های شیشه ای، سنسورها و ویژگی های امنیتی دارد.

سیستم های اتوماتیک گردان

سیستم AutoFlow، MiniGrand و Grand درب اتوماتیک ایده آل برای ترافیک سنگین با صرفه جویی در انرژی هستند. این سیستم ها در شفت مرکزی یا مرکزی طراحی محوطه اصلی ویوتوری موجود می باشند که این سیستم ها چرخش صاف و پیوسته را ارائه می دهند.

قیمت درب اتوماتیک گردان:

درهای گردان می توانند بین 20،000 تا 50،000 دلار هزینه داشته باشند، هر چند این تخمین تقریبی از هزینه های متوسط است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که نیاز به در نظر گرفتن قیمت نصب درب های چرخشی وجود دارد. این شامل اندازه، مواد و تعداد دربهای مورد نیاز برای ساختمان شما می باشد.

 

منبع1

 

 

 

 


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها