درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی برای محیط داخلی بیمارستان که دارای درجه بالایی برای بهداشت است، طراحی شده است. مراکز بهداشتی و همچنین بیمارستان ها عمدتا نیاز به دسترسی آسان به امکانات دارند. درب اتوماتیک بیمارستانی در ورودی های اصلی یا ثانویه، و خروجی های اضطراری یا مواردی که در جراحی ها پیدا می شود، جریان رفت و آمد را سریع تر و سازمان یافته تر را فراهم می کنند، در حالی که درب اتوماتیک بیمارستانی حداکثر استفاده از رعایت بهداشت را هر جا که مورد نیاز است می توانید بهره مند شوید.

درب اتوماتیک بیمارستانی را می توان با توجه به نوع باز شدن آنها طبقه بندی کرد. در این گروه، درب های کشویی، چرخشی و نوسان می تواند متفاوت باشد. درهای کشویی و چرخشی، آنهایی هستند که بیشتر با ورودی ها مناسب هستند، زیرا آنها گردش افراد شدید را فعال می کنند. علاوه بر این، درب های کشویی امکان بخش سازی را فراهم می کند.

اما همه درهای اتوماتیک ویژگی های مشابهی ندارند؛ بنابراین، همه نمی توانند برای یک مورد استفاده شوند. به همین دلیل است که در مراکز بیمارستانی انواع مختلفی از درب ها نیاز است و

درب های hermetic به علت عملکرد و بهداشت آنها یک عنصر کلیدی هستند. این درها در حوزه های جراحی بسیار مهم هستند، در حالیکه هرمکتیسی به عنوان یک نیاز ثابت برای حفظ محیط تحت شرایط مختلف فشار قرار می گیرد. همچنین درب اتوماتیک بیمارستانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

ما می توانیم در چهار نوع مختلف درب اتوماتیک بیمارستانی ارائه دهیم، که هر یک از آنها برای پروژه های مختلف سازگار است و امکان ترکیب لوازم جانبی را که قابلیت های آنها را افزایش می دهد، فراهم می کند:

درب های کشویی و نوسان، درهای سرب گذاشته شده برای اتاق های تابش، یا درب های شیشه ای برای مشاهده اتاق ها همه آنها حاوی یک اپراتور Visio Hermetic است، که با توجه به قفل دو طرفه مهر و موم شده و یک برگ تولید شده از مواد نجیب، مانند ورقه فشار بالا (HPL)، فولاد ضد زنگ یا شیشه ای، دارای بالاترین hermeticism در بازار است. درب اتوماتیک بیمارستانی از محصولات پرفروش ما هستند که در اکثر بیمارستان ها با موفقیت نصب شده اند.


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اتوماتیک ,بیمارستانی ,درهای ,کشویی ,بهداشت ,بیمارستان ,اتوماتیک بیمارستانی , درب اتوماتیک
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها