درب اتوماتیک

سیستم های درب اتوماتیک سیستم های دربی هستند که برای اهداف امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند که به سلاح های مختلف با مدل های مختلف نمایه و درب اتوماتیک و با وزن متفاوت تقسیم می شوند. نقطه ای که کاربران بیشترین مشکلی را دارند، نقطه ای از نوع موتورحرکت دهده و مشخصات مدل درب اتوماتیک است.سیستم درب

اتوماتیک فولاد گالوانیزه و سیستم های آلومینیومی شاتر را می توان به دو نوع متفاوت تقسیم کرد. در این گروه، درب اتوماتیک با بالاترین وزن واحد فولاد گالوانیزه است.

ما می توانیم تمام سبک های درب های اتوماتیک، از جمله کشویی، چرخش کشویی و سبک منحنی در انرژی کامل یا کم از جمله درهای نوسان ایمن، عرضه، نصب، تعمیر و سرویس کنیم.ما می توانیم تمام کیت ها را از جمله تمام فریم های درب، شیشه و قفل دستگاه ها یا فقط به سخت افزار موجود اضافه کنیمما در تجهیزات اتوماسیون FACC تخصص داریم و نصب کننده های مجاز هستند. تمام درهای ما برای استفاده در جلوی مغازه، مسی، دفاتر، بیمارستان ها، مراکز خرید، فرودگاه ها و غیره مناسب هستند.

بیشتر درب های اتوماتیک از سنسورهای تشخیص حرکت یا

سنسورهای نوری درب استفاده می کنند که در دو طرف درب اتوماتیک نصب می شوند تا درب ها را باز بسته شوند.بسیاری از مردم معتقدند که درب اتوماتیک اختراع دنیای مدرن هستند، اما ممکن است شما را شگفت زده کند که درب اتوماتیک تقریبا نیم قرن در اطراف آن بوده است. با گذشت زمان،درب اتوماتیک از لحاظ تکنولوژیکی پیچیده تر شده اند، اما این ایده برای مدت زمان طولانی بوده است.!

تمام درب اتوماتیک، صرف نظر از نوع یا طراحی آنها، شامل سنسورهایی هستند که در هنگام نیاز ایجاد می کنند، باز / بسته شدن درب را ایجاد می کندما سعی خواهیم کرد تا با اطلاعات دقیق و نمونه های مقایسه ای دردرب اتوماتیک در یک پست وبلاگ مجزا، به شما کمک کنیم. با توجه به این موارد، ما می خواهیم بگوییم شما می توانید محصولات خود را انتخاب کنید، اگر شما نمی توانید انتخاب کنید، شما همیشه می توانید به ما دسترسی پیدا کنید.همکاری با ما همیشه مهم و ارزشمند است، اما در نقطهیی که شما نمیتوانید کار کنید، محصول مناسب را بدست آورید، قدرت طولانی مدت محصول، در دسترس بودن قطعات یدکی و فرآیندهای تضمین برای ما بسیار مهم است.

 

 

 


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها