درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای و یا درب شیشه ای اتوماتیک راه حل هایی هستند که به منظور رعایت اامات مدرن طراحی داخلی طراحی شده اند. آنها به طور هوشمندانه نگاهی به زمینه های تجاری و محیط کار می دهند. درب اتوماتیک شیشه ای برای ساختمان های اداری، مراکز خرید، آپارتمان ها، هتل ها، رستوران ها، کنفرانس ها و غیره ایده آل هستند و بیشتر کاربرد درب

اتوماتیک شیشه ای در زمینه های گفته شده می باشد.

طیف گسترده ای از سیستم های اتوماتیک برای درب اتوماتیک شیشه ای، درب های پیاده (تک برگ، دو برگ، تلسکوپی) درب های منحنی و درب های چرخشی در دسترس هستند. نصب درب اتماتیک شیشه ای به راحتی توسط نیروهای ما صورت می گیرد.

واحد کنترل هوشمند درب اتوماتیک  مبتنی بر ریزپردازنده طیف گسترده ای از توابع مانند

دستی اتوماتیک، یک / دو راه، باز / بسته شدن کامل / جزئی، حالت شبانه را فراهم می کند. درب اتوماتیک شیشه ای    مناسب برای انواع مختلفی از انواع ساختمان ها، از دفاتر و ساختمان های مسی به محیط های خرده فروشی و مراکز ترانزیت می باشند. آنها فشرده، با دوام و انرژی کارآمد هستند و می توانند با انواع گزینه های امنیتی و ایمنی سفارشی شوند و پیشرفت کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای دربعضی از زمینه ها به صورت  اختیاری نیز استفاده می شود. برای مثال می توان به تعدادی از آنها اشاره کرد

*درهای آتش و دود

*مسیرهای نجات و فرار

*با توجه به درب های امنیتی ساختمانی با کلاس مقاومتی تعریف شده (

WK2 + WK3)

*درب ضد خوردگی و ضد آب

*درهای غیر قابل نفوذ

صاحبان ساختمان ها و ارائه دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری مسئول اطمینان از اینکه تجهیزات حرفه ای نگهداری می شوند و در شرایط مناسب نگهداری می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای TORMAX راحتی و انعطاف پذیری گسترده ای را برای دسترسی آسان بدون تماس با درب فراهم می کنند. در محدوده وسیعی از محصولات ما، راه حل مناسب برای هر ساختمان، برای نصب و راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای در طول ساخت و ساز و یا برای یکپارچه سازی مجدد، پیدا خواهید کرد. 


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها