درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان یا درب اتوماتیک چرخشی ASSA ABLOY RD4A2 یک ورودی جذاب اما بسیار امن ایجاد می کند که دسترسی را در دو جهت کنترل می کند. این ویژگی اجازه می دهد تا بال

درب به نوسان باز و ایجاد یک مسیر تخلیه را انجام دهد. با ارائه جدایی کامل از محیط های داخلی و خارجی، درب اتوماتیک گردان می تواند به کاهش سر و صدا و هزینه های گرمایش و / یا خنک کننده کمک کند.

درب اتوماتیک گردان برای بهره وری و راحتی انرژی است. درب اتوماتیک و درب اتوماتیک ریولینگ ما قابلیت طراحی، راحتی و زیبایی را برای هر ورودی فراهم می کند. یک راه حل درب از شرکت را انتخاب کنید که بهترین کیفیت و خدمات را با قیمت مناسب به بودجه شما ارائه می دهد. درب اتوماتیک ASSA ABLOY UniTurn یا درب کشویی بسته ارائه می دهد یک انقلاب دو بال طراحی است که ساختار دو بال با استفاده از یک درایو محیط که نیاز به یک شفت مرکز بزرگ را از بین می برد، ایجاد ظرفیت بیشتر برای ترافیک بالا در حالی که اجازه می دهد برای کنترل آب و هوا مطلوب با ایمنی در زمان ورود که واحد بسته است.

فضای افزایش یافته بوسیله ی درب های چرخشی یا درب اتوماتیک گردان 

ASSA ABLOY UniTurn می تواند چرخ های خرید و چمدان، صندلی های چرخ دار، چرخدنده ها و حتی جمعیت های بزرگ را به راحتی جای دهد. درب اتوماتیک گردان یادرب اتوماتیک شیشه ای در اندازه های مختلفی با بزرگترین اندازه قطر 18 اینچی قابل استفاده است که می تواند ظرفیت ترافیک تا در ساعت را به راحتی جای دهد.

این درب اتوماتیک گردان را می توان در چندین تنظیم مختلف سفارش داد که می توان آنها را به طور تقریبی با هر ساختمان سازگار کرد و طراحی شده اند تا مستقیما روی سطح کف تمام شده بدون هیچ پایه خاصی مورد نیاز قرار گیرند. 


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها